Eigenaren vòòr beheer van Exotic Green

Auteur: door Riet Pijnappels |   maandag 19 september 2011 | 19:12 | Laatst bijgewerkt op: maandag 19 september 2011 | 19:13

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Wernhout - De Vereniging van Eigenaren van Patersven gaat akkoord met het nieuwe parkbeheer door uitzendorganisatie Exotic Green.
Afgelopen vrijdag stemden tijdens een ledenvergadering 200 kaveleigenaren vòòr en 105 tegen.

Ondanks de meerderheid is eigenaar John van der List niet tevreden met de uitkomst. "Ik vind het erg magertjes. Voordat we verder gaan, wil ik nog een goed gesprek met de gemeente en met de tegenstemmers. Als we niet op één lijn komen, wordt het een lastig verhaal en daar heb ik niet veel zin in.

Ik wil volledige medewerking van iedereen."

© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
De enige reden dat hij het beheer wilt overnemen is omdat er zoveel slechte berichten uit het park komen. Op deze wijze zal hij er voor zorgen dat er alleen maar zogenaamd goed nieuws uit het park komt!
Slimme kleinerd!
Skiper - 29-09-2011 | 14:05
Maak er een realtyserie van op tv. Dit is nog leuker dan oh oh cherso
Cees - 23-09-2011 | 14:08
Trees: ik ben het helemaal met je eens!
bewoner - 21-09-2011 | 20:19
Ja, ja, het gezeur blijft aanhouden. Ik kan maar een ding zeggen: Laat iedereen die zo'n grote mond heeft eerst eens beginnen met het betalen van de (achterstallige) parc bijdragen en zijn/haar eigen moelanders de huur opzeggen. Wel of geen lid! Het moet eens gedaan zijn om niet te betalen en iedereen de schuld van te alles geven. Iedereen, heeft het zo ver laten komen zoals het nu is en nu niet allemaal gaan zeuren. Te veel moelanders op het parc? Hoezo? Is toch een leuke bron van inkomsten in de grijze verhuur! Je draagt niets af, betaalt geen of te weinig parcbijdragen en laat de ander met de rotzooi en overlast zitten. Gewoon met grof geschut deze ellende aanpakken.

Treesje
Trees - 21-09-2011 | 18:14
Wat zijn de belangen van J.van de List.
Waarom heeft hij zijn eigen niet voorgesteld en niet gemeld wat hij allemaal van plan is op ons mooie park dat had wel net zo netjes geweest en wat meer duidelijkheid voor de mensen.
Joop - 21-09-2011 | 12:21

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Een graphic design museum is van grote waarde voor Breda

Laatste nieuws Dichtbij




DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening