Eind augustus eerste metingen bij HSL-spoor

Auteur: door Ine Kleemans |   vrijdag 09 juli 2010 | 08:12 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 09 juli 2010 | 08:13

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
PRINSENBEEK - TNO gaat eind augustus geluid en trillingen meten aan het HSL-spoor.
Dat is de uitkomst van een eerste bijeenkomst van de werkgroep A16/HSL-bundel op het stadskantoor, waarbij ook wethouder Wilbert Willems aanwezig was. ,,Het is belangrijk dat de locaties zorgvuldig worden gekozen, onder meer aan de hand van ingediende bezwaarschriften en ideeën van TNO", aldus voorzitter Gé Brogtrop van de dorpsraad Prinsenbeek die samen met collega's van de wijkraden Princenhage, Buitengebied Zuid-West en Haagse Beemden aan het overleg deelnam. De werkgroep bestaat verder uit mensen van Prorail, NS-Hispeed, Verkeer en Waterstaat, gemeente Breda en geluidsdeskundigen. De meetresultaten worden op 12 oktober in de werkgroep A16/HSL-bundel besproken.

© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Een graphic design museum is van grote waarde voor Breda

Laatste nieuws Dichtbij




DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening