Bredanaar mishandelt buschauffeur

  vrijdag 05 maart 2010 | 13:23 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 12 maart 2010 | 00:24

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
BREDA - Een 22-jarige automobilist uit Breda heeft donderdagmiddag op het Stationsplein in Breda een buschauffeur mishandeld. De Bredanaar was het niet eens met de reactie die de chauffeur gaf op zijn rijgedrag.
Reden voor de automobilist om over de voet van de buschauffeur te rijden. Die hield daar geen noemenswaardig letsel aan over, omdat hij schoenen met stalen neuzen droeg.

Er ontstond een korte woordenwisseling waarna de automobilist de chauffeur een klap verkocht. De verdachte is aangehouden. Hij heeft de mishandeling bekend. Volgens de politie heeft hij spijt van zijn daad.

© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
ook hier de Straat Commando's op af !
Ron - 05-03-2010 | 23:02
Nou, het blijkt wel weer dat je soms van alleen het kranten artikel niet genoeg of zelfs verkeerde informatie krijgt. Grotendeels klopt het wat er in het artikel staat, echter wat er aan vooraf is gegaan word niet vermeld, dat vind ik wel jammer.

Waarschijnlijk is het omdat er dan een te lang artikel zou moeten worden geschreven en er nog maar plek was voor een klein stukje, maar ik vind dat de krant best eens een groter stuk mag doen over de steeds groter wordende problemen bij de bussen op het station. Agressie en geweld op de bus haalt misschien maar 1 op de 5 keer de krant.

Als je zelf betrokken bent bij deze wereld dan weet je hoe vaak dit soort incidenten gebeuren en kijk je er eigenlijk al niet meer van op.
Terwijl het toch van de zotte is dat zo'n aso met zijn auto een hele straat blokkeerd, en als dan de bus er langs moet de chauffeur even toetert en gewoon genegeerd word, en na nog een paar keer toeteren stapt hij uit en vraagt (nogsteeds vriendenlijk) of die persoon a.u.b zijn auto wil verplaatsen en wat hij krijgt is een grote bek en een mep in zijn gezicht....

Dit soort gedrag word steeds 'normaler' Mensen waar zijn we dan toch mee bezig?
Angela - 05-03-2010 | 22:48
Berouw komt na de zonde maar het kwaad is geschiet.
Voortaan gewoon exuses leren zeggen want als ze jouw over je voet zoude rijden ga je ook uit je dakkie ja toch.
Maar met agressie los je niets op hierdoor kom je zelf alleen maar verder in de problemen.
Dus wees een vent trek het boetekleed aan en zeg gewoon het spijt tegen de buschauffeur met een bosje bloemen ofzo erbij.
Nachtuil - 05-03-2010 | 17:22

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Een graphic design museum is van grote waarde voor Breda

Laatste nieuws Dichtbij




DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening