Sieneke (M), haar coach Marianne Weber (L) en componist Pierre Kartner (R) na het Nationale Songfestival. ANP
Sieneke samen met Yolanthe Cabau van Kasbergen tijdens het Nationale Songfestival. ANP
[VIDEO] BREDA - Sieneke, de zangeres die Nederland in mei vertegenwoordigt op het Eurovisiesongfestival, heeft het met het nummer Ik ben verliefd (Sha-la-lie) tot de eerste plek in de Single Top 100 geschopt. Het nummers is geschreven door Pierre Kartner (alias Vader Abraham) uit Breda.
Zie ook:
Volgens de TROS is het voor het eerst dat een Nederlandse inzending voor het Europese liedjesfestijn een nummer 1-hit scoort. Dat maakte de omroep vrijdag bekend.
De 17-jarige Nijmeegse won begin februari het Nationaal Songfestival. Pierre Kartner schreef speciaal voor het evenement het nummer Ik ben verliefd (Sha-la-lie). De liedjesschrijver zei al dat het nummer, na het Smurfenlied en Het kleine café aan de haven, zijn derde wereldhit zou worden.
Op het nummer en de vertolkster kwam de afgelopen weken uit verschillende hoeken nogal wat kritiek. De TROS, de omroep die het Nationaal Songfestival organiseert en het Eurovisiesongfestival uitzendt, en de regionale radiozenders steunen de inzending. Donderdag zonden alle dertien regionale radiozenders om 11.15 uur tegelijk het liedje uit.






Sorteer reacties




















