Te warme kipcorns: boete

Auteur: door Adri Buijs |   dinsdag 09 februari 2010 | 00:19 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 09 februari 2010 | 21:07

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
BREDA - Omdat de eigenaar van cafetaria de Rolmops in Breda, Bredanaar W. van G. (29), in september zijn kipcorns en filet americain in een koelkast bewaarde met een te hoge temperatuur van 10,5 graden, is hij door de economische politierechter veroordeeld tot een boete van duizend euro. Volgens de warenwet mag de temperatuur van een koeling niet boven de 7 graden uitkomen.
Sinds 2004 was de eigenaar daarvoor al vier keer tevergeefs gewaarschuwd en bestuurlijk beboet. Omdat bovendien zijn werkblad niet goed schoon was, moest hij zich voor de politierechter daarvoor verantwoorden. Van G. vond het allemaal erg overdreven, de boete veel te hoog en had volgens hem zijn zaak ook met een waarschuwing afgedaan kunnen worden. Justitie had duizend euro boete geëist.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Zaak daartegenover (Clovis) is dan weer echt het tegenovergestelde. Erg schoon en netjes.

Verder eigenlijk geen goede frietzaak meer in het centrum die open is in de avonduren. De nieuwe Panache is ook niet wat het vroeger was. Alles lijkt tegenwoordig shoarma/doner en pizza te zijn. Best jammer eigenlijk.
Email - 09-02-2010 | 17:59
Heb je die reclameborden van hem weleens gezien? Wat een handschrift, haha! Nooit eten halen daar!!
Criticus - 09-02-2010 | 17:52
Je moet ook zeker niet proberen daar naar het toilet te gaan, TE smerig voor woorden.
Martijn - 09-02-2010 | 15:35
Hoe smerig is die tent??? Heb al meerdere keren ruzie met die gast gehad, hij spoort echt niet!
Als je ziek wilt worden moet je daar gaan eten!
Anne - 09-02-2010 | 12:00
gewoon sluiten die tent
Frans - 09-02-2010 | 11:40

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

  • www.probeereenkrant.nl
  • www.autotrack.nl
  • www.jobtrack.nl
  • www.mensenlinq.nl
  • www.funda.nl
  • www.kleintjesmarkt.nl
  • www.tickettrack.nl
  • www.deondernemer.nl
  • www.lekkerpuzzelen.nl
  • www.sweetdeal.nl