Stukken Berg blijven geheim

Auteur: door Berry van der Heijden |   dinsdag 19 januari 2010 | 23:50 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 19 januari 2010 | 23:55

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
BREDA - Het college van B en W maakt geheime stukken over Park Bavelse Berg voorlopig niet openbaar.
Dat schrijft het college in een brief aan de commissie Onderwijs en Economie, die hier morgenavond over vergadert. Het college had tijdens de vergadering in december beloofd nog eens te bezien of meer stukken openbaar konden worden gemaakt. Leden van de commissie drongen daar op aan, omdat er veel onduidelijkheid bleef over het afblazen van het plan voor een leisurepark, de vrees voor een financiële strop en de ontbinding van de samenwerkingsovereenkomst (SOK) waarin gemeente, ontwikkelaar Grontmij en exploitant MaVer zich hadden verplicht hun best te doen het park te ontwikkelen.

B en W stellen dat behalve het belang van de gemeente ook de belangen van de andere ondertekenaars van de SOK in het geding zijn. Openbaarmaking zou schade kunnen geven op juridisch gebied, over investeringen, aan derden met wie afspraken zijn gemaakt, en aan marktpartijen.

De vraag van D66 over een derde locatie voor een evenementenhal die genoemd zou zijn naast het NAC-stadion en het CSM-terrein wordt niet beantwoord. Volgens het college was daar alleen in theorie sprake van.

Vragensteller Bart Vos neemt met het antwoord geen genoegen en kondigt aanvullende vragen aan in de commissievergadering van donderdag. Ook wil hij weten of er al juridische problemen zijn opgedoken. Want de brief meldt tevens dat gemeente, Grontmij en MaVer hun standpunt over de afwikkeling 'op korte termijn' schriftelijk toelichten.

© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

Natuurlijk blijven die stukken geheim. Dit college zal, zo vlak voor de gemeenteraadverkiezingen, hun(zoveelste) ultieme falen openbaar maken. Men houdt het verlies van die miljoenen euro's, door fout handelen van dit college, liever nog even oner de pet.
Gerrit_1 - 20-01-2010 | 14:30

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Een graphic design museum is van grote waarde voor Breda

Laatste nieuws Dichtbij




DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening