Run op website Chaam na grap

Auteur: door Tineke Louwerse redactie.stad@bndestem.nl |   woensdag 01 april 2009 | 08:02 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 01 april 2009 | 08:06

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
ALPHEN-CHAAM - Voor het gemeentebestuur is de 1-aprilgrap om de naam van Alphen-Chaam te herzien in Anneville geslaagd.
Het aantal bezoekers aan de website steeg explosief.

Omdat de website sinds 1 maart is vernieuwd, was dat de achterliggende bedoeling van de grap. "Hoewel velen snel door hadden dat het om een 1-aprilgrap ging, heeft een groot aantal mensen zich toch behoorlijk bij de neus laten nemen. Bloedserieuze reacties zoals 'weten jullie wel wat er dan allemaal moet gebeuren en wat het kost om bijvoorbeeld borden en brieven met de gemeentenaam te veranderen?' hebben we binnengekregen", zegt burgemeester Harrie Nuijten.

Het aantal bezoekers aan de nieuwe website schommelde tot halverwege vorige week toen het bericht over Anneville de wereld in werd geholpen, rond de 250. Daarna steeg het aantal tot 781 vorige week vrijdag.

Ook het aantal pagina's dat door de webbezoekers werd bekeken, steeg volgens een woordvoerder fors van tussen de 1000 en 1500 in de eerste helft van maart tot bijna 4000 op 29 maart.

De meeste reacties op de naamsverandering kwamen binnen via de poll op de website van de gemeente. "Zo'n 430 mensen namen eraan deel. Ruim 42 procent vindt Anneville een prima naam voor de gemeente. Ongeveer 3 procent wil wel een andere naam maar vindt Anneville niet zo geschikt. Een meerderheid, ongeveer 55 procent, is tegen een naamsverandering en is dus heel tevreden met de naam Alphen-Chaam", aldus de zegsman.

© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Een graphic design museum is van grote waarde voor Breda

Laatste nieuws Dichtbij




DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening