Lions Club Breda Forum houdt schaatsestafette op kunstijs

Auteur: door Peter Vierenhalm |   vrijdag 10 februari 2012 | 14:37 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 10 februari 2012 | 14:38

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
BREDA - Het liefst had Lions Club Breda Forum dit weekend de Singeltocht Breda willen houden, maar helaas: het ijs is niet dik genoeg. "Toch kan er worden geschaatst", meldt Peter van Kalmthout van de Bredase serviceclub. "We houden zondagmiddag een heuse schaatsestafette op de kunstijsbaan aan de Terheijdenseweg.
Zie het maar als een pleister op de wonde voor het niet doorgaan van de Singeltocht. Iedereen kan aan de estafette meedoen: alleen, met familie of collega's. Geoefend of ongeoefend." Prins Lucius d'un aller Irste geeft om 12.00 uur het startschot en schaatst zelf ook mee. Van Kalmthout: "De opbrengst van het evenement komt geheel ten goede aan het goede doel. We zetten ons al jaren in om hulpbehoevende ouderen uit Breda een zomers dagje uit te bezorgen. Optisport, de eigenaar van de kunstijsbaan, stelt het binnenterrein deze middag geheel kosteloos ter beschikking."

Voor deelname: kamp@casema.nl of 06-22646231

© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Een graphic design museum is van grote waarde voor Breda

Laatste nieuws Dichtbij




DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening