Winkels per abuis dicht op koopavond in Breda

Auteur: door Corné Luyken BREDA – |   donderdag 22 december 2011 | 17:53 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 23 december 2011 | 08:12

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

BREDA - Het stond fier aangekondigd op de internetsite van VVV Breda: woensdag 21 december koopavond. Maar wie die avond naar de binnenstad kwam, weet wel beter.

Geen winkeldeur stond open, de rolluiken waren omlaag.  Volgens ondernemersvereniging OBB is er sprake van een misverstand. OBB maakt afspraken met de winkeliers over gezamenlijke koopavonden. Zo ook voor deze woensdag. "Op de een of andere manier is de boodschap niet goed aangekomen bij winkelcentrum De Barones", vertelt voorzitter Jos Koniuszek.

Toen de deuren van De Barones om 18.00 uur dicht gingen, zijn andere winkeliers elkaar gaan bellen. De een na de ander besloot ook dicht te gaan. "Er was wat verwarring. De Barones is een enorme trekker. Als die niet meegaat, is het een stuk rustiger in de stad", aldus Koniuszek.

Voor vanavond is er opnieuw een extra koopavond aangekondigd. Dit keer zullen vrijwel alle winkels wél open zijn, verzekert Koniuszek.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
O" Wat een ramp zeg,....we kunnen ons geld niet meer aan stomme onzin uitgeven.
StoneTwisted - 23-12-2011 | 09:42
Vanavond donderdag. Een reguliere koopavond waren er waarschijnlijk uit luxe weer enkele winkels dicht!!!,
Goldbreda@hotmail.com - 23-12-2011 | 00:54
@allen

Denk even verder dan uw neus lang is. Dit artikel is op donderdagavond online gezet. Wanneer denkt u dat het in de krant verschijnt?
Henk - 22-12-2011 | 23:42
Het zal wel aan mij liggen, maar als het winkelend publiek bij de Barones voor een gesloten deur staat........zijn ze volgens mij toch al in de stad. Dus waarom de rest dan ook maar dicht gaat is mij een raadsel. Maar als oud-ondernemer zal ik het wel helemaal verkeerd zien als ik zou denken dat ik juist dan open moet gaan/zijn.
John Johnson - 23-12-2011 | 00:04
Zeker een dubieuze truc om toch op Eerste Kerstdag open te zijn zoals de Jumbo in Baarle Nassau?
Polleke - 22-12-2011 | 21:45

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

  • www.probeereenkrant.nl
  • www.autotrack.nl
  • www.jobtrack.nl
  • www.mensenlinq.nl
  • www.funda.nl
  • www.kleintjesmarkt.nl
  • www.tickettrack.nl
  • www.deondernemer.nl
  • www.lekkerpuzzelen.nl
  • www.sweetdeal.nl