Voedselbank komt er warmpjes bij te zitten

Auteur: door Berry van der Heijden BREDA – |   woensdag 21 december 2011 | 07:19 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 21 december 2011 | 07:21

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Net voordat de winter intreedt komen de kantoormedewerkers van de Voedselbank aan de Koele Mei in Breda er nog warmpjes bij te zitten.
Door een dag gratis klussen van Imtech Building Services krijgt de kantoorruimte een verwarming-koelinstallatie.

Imtech, dat wereldwijd 25.000 medewerkers heeft, is actief in elektrotechniek, ict en werktuigbouw. Het bedrijf voert het project uit na een match tijdens een bijeenkomst in juni van Betrokken Ondernemers Samen voor Breda.

De voedselbank heeft ongeveer 300 gezinnen als cliėnt. "Ik ben er in de vorige winter geweest en vroeg me af waarom ze in het kantoor niet stookten", zegt Rombout Kerremans van Betrokken Ondernemers, dat bemiddelt hoe ondernemers zich maatschappelijk betrokken kunnen tonen voor organisaties. "Er stond een oliekachel, maar dat was onvoldoende." Imtech was eerder dit jaar actief bij activiteiten voor ouderen in Breda en de aanleg van een elektrische installatie bij Villa Boerebont.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

  • www.probeereenkrant.nl
  • www.autotrack.nl
  • www.jobtrack.nl
  • www.mensenlinq.nl
  • www.funda.nl
  • www.kleintjesmarkt.nl
  • www.tickettrack.nl
  • www.deondernemer.nl
  • www.lekkerpuzzelen.nl
  • www.sweetdeal.nl