Oefenen voor spektakel

Auteur: door Wil de Jong |   vrijdag 21 oktober 2011 | 08:22 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 21 oktober 2011 | 08:24

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Totally Dance Company oefent voor 'Dansbuffet'. De uiteindelijke opvoeringen van die voorstelling zijn in De Maagd in Bergen op Zoom.foto Edmund Messerschmidt/het fotoburo

Totally Dance Company oefent voor 'Dansbuffet'. De uiteindelijke opvoeringen van die voorstelling zijn in De Maagd in Bergen op Zoom.foto Edmund Messerschmidt/het fotoburo

HOOGERHEIDE - De danseressen van Totally Dance Company (TDC) trainen zich in het zweet om de laatste ruwe kantjes van hun nieuwe dansuitvoering te verwijderen. Van 27 tot en met 29 oktober zijn er vier uitvoeringen van het nieuwe dansspektakel Dansbuffet, in theater De Maagd in Bergen op Zoom.
De tweeënhalf uur durende show telt 27 dansacts die allemaal een link met culinair hebben. Aan de show doen 450 dansers mee. "Maar vergeet ook de andere medewerkers niet", vult Renee van Latum van TDC aan. "Ruim honderd mensen werken achter de coulissen om de show gladjes te laten verlopen", zegt ze. Gistermiddag was de laatste repetitie in mfc Kloosterhof in Hoogerheide waar ze bijna een jaar voor de show hebben gerepeteerd. Vanaf aanstaande maandag tot en met woensdag oefenen de danseressen hun swingende bewegingen in De Maagd. "Een dure grap maar we willen dat alles perfect verloopt", legt Van Latum uit. De kosten voor de show moeten opgebracht worden door de entreegelden. Van Latum is er niet bang voor dat dit niet zou lukken. "Onze uitvoeringen zijn altijd uitverkocht." De uitvoeringen van vrijdagavond en zaterdagmiddag zijn al uitverkocht. Er zijn alleen nog maar kaarten voor de uitvoeringen op donderdagavond en vrijdagmiddag. Meer informatie over de kaartverkoop op de website:

www.dansmeemettdc.nl/agenda.php

© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Mijn hart kleurt nu al oranje

Laatste nieuws Dichtbij




DE KWESTIE
In De Kwestie komt iedere zaterdag een onderwerp aan de orde dat u bezig houdt. Een onderwerp dat er toe doet. Van politieke spagaten tot parkeerproblemen, van sluiten van een zwembad tot groenonderhoud. Wij willen vooral dat u aan het woord komt en willen uw mening horen.
Klik hier en plaats uw mening