Bikkelen en afzien in het mulle zand

Auteur: door Ton Hopmans |   maandag 19 juli 2010 | 09:56 | Laatst bijgewerkt op: maandag 19 juli 2010 | 10:05

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Balcontrole is op strandzand nauwelijks mogelijk. Scoren is een kwestie van de bal goed klaarleggen en richting het doel trappen.

Balcontrole is op strandzand nauwelijks mogelijk. Scoren is een kwestie van de bal goed klaarleggen en richting het doel trappen.

Het strandvoetbaltoernooi werd afgelopen weekeinde voor het grootste gedeelte afgewerkt onder een stralend zonnetje: veel sfeer en vrolijkheid op de Grote Markt. foto's Chris van Klinken/het fotoburo

Het strandvoetbaltoernooi werd afgelopen weekeinde voor het grootste gedeelte afgewerkt onder een stralend zonnetje: veel sfeer en vrolijkheid op de Grote Markt. foto's Chris van Klinken/het fotoburo

De voetbalteams hadden het zwaar, maar dat gold niet voor het publiek. Dat genoot van de zon, de sport en de onvermijdelijke drankjes.

De voetbalteams hadden het zwaar, maar dat gold niet voor het publiek. Dat genoot van de zon, de sport en de onvermijdelijke drankjes.

1/3
start playing the slideshow

Twee dagen lang werd op de Grote Markt gevoetbald op Noordzeezand. Die moeilijke ondergrond zorgde voor hachelijke momenten.

Punten, die zo belangrijk waren om op 31 juli en 1 augustus mee te mogen doen aan de play offs voor het Nederlands kampioenschap in Scheveningen.

Voor de zevende keer hield de 'Stichting Zo Netjes Mogelijk' (ZNM) op de Grote Markt het strandvoetbaltoernooi, waaraan zowel op zaterdag als op zondag 12 teams meededen.

De vorige toernooien werden op Plaatzand gespeeld en dat bleek van een andere structuur te zijn dan het mulle Noordzeezand.

Lees maandag het hele verhaal in BN DeStem

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Beste Toon,

Ik zou je willen adviseren te verhuizen of je mond te houden. Mensen zoals jij zijn voor organisaties die deze evenementen organiseren voor de deelnemers, bezoekers en vergeet de horeca niet die het wel verschrikkelijk druk hebben gehad, een grote "zandkorrel in het oog".

Oja. aanstaande donderdag begint de braderie, veel plezier!! Ik hoop dat je er weer iets moois kunt vinden waar je over kunt klagen!

Met vriendelijke groet,

Een Zandhaas, die het initiatief van Beachvoetbal en Beachvolleybal weldegelijk kan waarderen.
De Handhaas - 19-07-2010 | 22:29
Tja, het beachtvoetbaltoernooi, vooral bekend, of liever berucht door de veel te harde afschuwelijk monotone "muziek", ballen die over terrassen vliegen, klanten van horeca bedrijven die hierdoor geraakt worden, het is wachten op de eerste echte ongelukken, deelnemers die met hun zandpoten op terrasstoelen liggen en zeer veel plaats innemen, eigen drinken en eten meenemen etc. etc. Het Bergse amateurvoetbal is al van een onmogelijk lage kwaliteit en ook deze zandhazen kunnen werkelijk geen deuk in een pakje boter schoppen. Gisteren was het ondanks het mooie weer,
niet afgeladen op de Grote Markt, hoe dat komt is natuurlijk niet vreemd, men wordt door de organisatie weggejaagd. Nee organisatie, u trekt met uw oorverdovende janboel geen mensen waar jaagt ze juist de stad uit. Verplaats a.u.b. deze bak ellende samen met het achterlijke tweelingbroertje Beachvolleybal naar de Plaat of de Heide of liever nog de Kalmthoutse Heide..
Toon - 19-07-2010 | 13:57

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Poll

Bergen moet hondenwachters aanstellen in strijd tegen poep op de stoep.

Laatste nieuws Dichtbij