D66: 'Rapport Bergse Haven moet openbaar'

Auteur: door Sanne Schelfaut BERGEN OP ZOOM – |   maandag 12 juli 2010 | 07:45 | Laatst bijgewerkt op: maandag 12 juli 2010 | 07:47

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
D66 wil dat geheimhouding op het rapport van de Rekenkamer West-Brabant over nieuwbouwwijk Bergse Haven van tafel gaat.
Deze rapportage over de ontwikkeling van Bergse Haven is afgelopen februari door de rekenkamer afgeleverd, maar kreeg vanwege een 'onvoldragen karakter' meteen het stempel 'geheim' opgedrukt. Deloitte nam op verzoek van de gemeenteraad het onderzoek over van de rekenkamer. Nu de resultaten van dit onderzoek bekend zijn, is er volgens D66 geen enkele reden meer om het eerste rapport niet openbaar te maken. "De vervolgrapportage van Deloitte kan pas op zijn merites worden beoordeeld wanneer we de inhoud van het onderzoek dat er aan ten grondslag ligt, kennen en daarbij betrekken. Pas dan kan worden vastgesteld of is voldaan aan de eisen die de raad in februari aan het vervolgonderzoek heeft gesteld", aldus fractievoorzitter Yvonne Kammeijer.

Ze vraagt het college van B en W de geheimhouding zo snel mogelijk op te heffen, zodat het stuk kan worden besproken op dinsdag 13 en donderdag 15 juli. Op die twee dagen vergadert de raad over de onderzoeken naar de miljoenenverliezen bij het nieuwbouwproject.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Waarom komt D66 daar nu pas mee en niet bijvoorbeeld een maand of wat geleden?
John - 12-07-2010 | 19:21
Beste Yvonne.Het is toch onderhand wel een geheim dat het een geheim moet blijven.Pas op lieve Yvonne dat je net als Louis niet een dagje Jail aan je broek krijg.Of met veel pech 4 jaar bak.Dit word in een doofpot gemikt.En daar kunnen u en wij als burgers het mee doen.7o miljoen
ricky - 12-07-2010 | 10:36
D66 schiet ook wakker Maar wel te laat !!!!!
peter - 12-07-2010 | 08:02

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Poll

Bergen moet hondenwachters aanstellen in strijd tegen poep op de stoep.

Laatste nieuws Dichtbij