Streep door de 'Dag van het park'

  maandag 31 mei 2010 | 09:14 | Laatst bijgewerkt op: maandag 31 mei 2010 | 09:16

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Na het afblazen van de activiteiten van wijkcommisie Centrum worden de milieuvriendelijke Segways naar de Grote Markt gebracht. foto Peter van Trijen/het fotoburo

Na het afblazen van de activiteiten van wijkcommisie Centrum worden de milieuvriendelijke Segways naar de Grote Markt gebracht. foto Peter van Trijen/het fotoburo

BERGEN OP ZOOM – Het was gisteren voor de wijkcommissies Meilust en Centrum in Bergen op Zoom een sombere dag. Beide commissies hadden voor de viering van 'Dag van het Park' een aantrekkelijk programma samengesteld. Maar beide wijkcommissies waren vanwege het regenachtige weer genoodzaakt om die viering af te gelasten. De familie van Oscar van Hemel, die door de wijkcommissie Meilust was uitgenodigd, was op dat moment al aanwezig was om samen met het mannenkoor Fortissimo en het CKB een concert in het Oscar van Hemelpark te verzorgen. Daarom werd besloten om voor dit optreden uit te wijken naar wijkcentrum De Moerkens. "De familie bestaat uit tachtig personen en dertig van hen vormen het orkest dat om de drie jaar een concert verzorgt.
Met Fortissimo en het CKB zijn ze opgetreden. We hebben ook de gratis lunch door laten gaan in de Moerkens en de kinderen hebben meegedaan aan allerlei spelletjes", lichtte Els van Gastel van wijkcentrum Meilust de gang van zaken toe.

Een aantal familieleden van Oscar van Hemel liep later door de Williamstraat langs de woning waar Oscar van Hemel indertijd heeft gewoond.

Vol optimisme hadden leden van de wijkcommisie Centrum gistermorgen het Anton van Duinkerkenpark en omgeving ingericht voor de viering van de Dag van het Park.

Het Nederlands Politieorkest was al aanwezig, evenals de milieuvriendelijke Segways waarmee bezoekers kennis zouden kunnen maken toen het begon te regenen. De wijkcommissie besloot toen met het hele festijn te stoppen.

Alleen wethouder Ad van der Wegen was net op tijd om een Segway uit te proberen.

Jammer voor de wijkcommissie was wel dat het, nadat het besluit genomen was, ophield met regenen.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Poll

Bergen moet hondenwachters aanstellen in strijd tegen poep op de stoep.

Laatste nieuws Dichtbij