Provincie pakt overlast Doelstraat aan

Auteur: door Domien Huijbregts domien.huijbregts@bndestem.nl |   woensdag 17 maart 2010 | 11:54 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 17 maart 2010 | 12:17

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
HOOGERHEIDE - De provincie gaat op zeer korte termijn maatregelen nemen om de verkeersoverlast door de afsluiting van de Scheldeweg in Hoogerheide terug te dringen.

De omleidingsroute wordt voorzien van nieuwe belijning op het wegdek. Deze was door het winterweer vervaagd. Daarnaast worden er extra borden geplaatst waarmee met name vrachtverkeer nadrukkelijker wordt gewezen op de te volgen route naar bedrijven. Als laatste worden er in de Doelstraat enkele obstakels geplaatst. Die moeten ervoor zorgen dat de snelheid van het verkeer dat door de straat rijdt, omlaag gaat.


Morgen meer in BN/DeStem

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Wij vragen al jaren om aanpassingen om de snelheid eruit te halen. Krijgen al jaren te horen van dat komt allemaal goed zodra de randweg er ligt. Nu ligt de randweg er hebben we geen geld meer om de scheldeweg en putseweg aan te pakken.
Nee net een maand wat extra verkeer door de Doelstraat en er komen gelijk al bloembakken om de snelheid te remmen. Bij ons nog steeds niets. Zou het komen omdat in de Doelstraat de voorzitter woont van de VVD en bij ons niet. En laten we a.u.b. weer geen duur onderzoek doen alleen maar geld verspelen. Als ze toch geld uit willen geven doe dat dan door middel van bloembakken weg te zetten op de ventweg Antwerpsestraatweg dan wordt er bij ons tenminste ook wat rustiger gereden.
bewoner antwerpsestraatweg - 18-03-2010 | 09:33
Als ik het zo eens lees gaat de gemeente dus onnodig geld uitgeven om maatregelen te nemen.
Beetje belachelijk. Hadden ze geen beter onderzoek uit kunnen voeren?
Ella - 18-03-2010 | 08:26
Weetje waar je om moet klagen de randweg er staat maar 1 bord dat je 80 mag en er zijn nog heeeeeel veel mensen die niet weten waar die strepen voor zijn
Ria - 17-03-2010 | 20:14
ja , dat zal wel . eerlijk is eerlijk . het valt wel mee. alleen even met die sneeuw en gladheid was het even druker als nu en deden er zich wat toestanden voor maar waar hebben we het over???die paar maanden jee ik denk dat deze route de beste oplossing was en is.
maar als er iets verandert moeten er meteen mensen zijn die gaan roepen en klaagen , of ze niks beters te doen hebben.
het is al bijna voorbij, kost allemaal weer extra tijd en geld
buurtbewoner - 17-03-2010 | 21:19
@ buurtbewoner:

Waarschijnlijk zijn er 1 of 2 huishoudens die klagen. Maar doen dit onder verschillende namen ofzo zodat het lijkt alsof er veel klachten zijn.
Straatbewoner - 17-03-2010 | 14:04

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Poll

Bergen moet hondenwachters aanstellen in strijd tegen poep op de stoep.

Laatste nieuws Dichtbij