Moerkantsebaan deze zomer op de schop

Auteur: door Domien Huijbregts |   donderdag 11 maart 2010 | 09:27 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 11 maart 2010 | 20:00

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
HUIJBERGEN - De Moerkantsebaan tussen Huijbergen en Bergen op Zoom krijgt komende zomer een flinke opknapbeurt.
Het wegdek wordt opnieuw geasfalteerd. De kosten daarvoor bedragen ruim een half miljoen euro.

Tijdens een inspectie aan het begin van vorig jaar constateerde de gemeente al dat de kwaliteit van het asfalt te wensen overliet. Ook de winter heeft het asfalt geen goed gedaan. Scheuren, rafeling en spoorvorming zorgen er voor dat het onderhoud van de weg niet langer kan worden uitgesteld.

Door de tijd die is gemoeid met het voorbereiden en aanbesteden van het project, gaan de werkzaamheden pas in juli of augustus van start.

Het plaatsen van lantaarnpalen maakt geen deel uit van het werk. ABZ, het Huijbergse dorpsplatform en de wijkagent hadden voor verlichting langs het fietspad op de Moerkantsebaan gepleit na de ontvoering en verkrachting van een 13-jarig meisje. Volgens een gemeentewoordvoerder kan de verlichting echter pas worden aangelegd wanneer de nieuwe gemeenteraad het college daartoe opdracht geeft.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Misschien is het ook een optie om het fietspad ter hoogte van de op en afritten van de snelweg te verleggen naar de andere kant.
Ik vind dit zo vreemd om het fietspad te laten lopen juist daar waar het zo druk is met auto's die de snelweg opgaan dan wel af komen.
C. Hopmans - 11-03-2010 | 20:00
Enne hard rijden? Wat doen ze daar aan,Je moet s`morgens maar eens 80 rijden,wat er dan voor bij vliegt Is gewoon niet normaal
Ria - 11-03-2010 | 11:26

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Poll

Bergen moet hondenwachters aanstellen in strijd tegen poep op de stoep.

Laatste nieuws Dichtbij