Bergen breit feestelijk (week)einde aan Beste Binnenstad

Auteur: door Jan van de Kasteele |   dinsdag 01 september 2009 | 09:20 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 04 september 2009 | 13:56

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
BERGEN OP ZOOM - Met een spetterende Shop to the Top-weekeinde breit Bergen op Zoom een eind aan de periode van Beste Binnenstad van Nederland. "We willen nog een keer uitpakken", zeggen Joop Verkerk en Hans-Jorg van Broekhoven van ondernemersorganisatie Sterck.
Beste Binnenstad heeft Bergen op Zoom geen windeieren gelegd. Het is, zeggen de twee, merkbaar drukker. "Dat horen we ook van ondernemers." Met Beste Binnenstad kon Bergen op Zoom gericht klanten werven, zoals bijvoorbeeld in de regio ten noorden van Antwerpen. En dat werkte. De grote uitdaging van de periode die nu aanbreekt, zeggen Verkerk en Van Broekhoven, is om niet alleen vast te houden aan wat Bergen op Zoom nu heeft bereikt, maar om een nog groter publiek ervan te overtuigen dat de stad de moeite van een bezoek waard is. "We hopen dat er een ondernemersfonds komt. Dan heb je toch meer budget. En kun je bijvoorbeeld Zeeland bewerken. En Zuid-Holland." Dat adverteren werkt, weet Sterck nu. Dat er geld mee is gemoeid, om maar te blijven adverteren, ook. "Maar herhaling is juist de kracht. Niet een keer groot en dan niet meer, maar steeds weer." Daarom moet Sterck de komende tijd voortdurend scherp zijn, mag de werving voor de stad niet versloffen. Maar eerst is er nog vanaf vrijdagavond tot zondagmiddag van alles te doen in de stad. Met vrijdagavond onder meer een optreden van de band Kaas op de Grote Markt, een modeavond bij Hora Est in de Kremerstraat en zaterdag en zondag het Rad des Doods. Om publiek te trekken is ook nu weer een speciale krant gemaakt, die huis-aan-huis is verspreid, net zoals bij de Krabbenfoor.

- www.shoptothetop.nl
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Zeurpieten zijn van alle tijden dat meent niet weg dat je als bewoners of bezoeker de rommel die er altijd is in de daar voor bestemde afval bakken deponeer.(maar dan is het aan de gemeente deze bakken ook op de weekende te legen en niet op maandag middag( Meen een voorbeeld aan de duitse toeristen centra ,altijd iedere dag vegen en de bakken legen)
De bergenaar mag trots zijn met hun stad een parel aan de schelde.
Natuurlijk is er verbeteringen vatbaar maar zelf wonen wij (bewust gekozen )nu 18 maanden in jullie stad en laat mijn bezoekers uw fatastisch binnen stad zien .
l.a.h.de Waal - 04-09-2009 | 13:56
Juist heerlijk het zijn die kleine dingen die het hem doen in bergen heerlijk positief.Maar wel in de hoop dat er weer niet een paar lopen te zeiken ivm overlast of wat draaitjes die die achter blijvenEn precies meneer steck niet een keer groot.Maar de herhaling van leuke dingen vast blijven houden.Bergen is een mooi stadje waar je gewoon vetrouwen in moet hebben.Dan pas word het de beste binnenstad.Zou zeggen ga er voor en u zult zien de vruchten pluk je er op langeren termijn er wel van.Wel is mijn advies probeer het catharinaplein zo vlug mogelijk aantrekkelijk te maken.Het hoort bij de binnenstad.Geloof me dan zal bergen er goed op vooruit gaan
bikkel - 01-09-2009 | 11:09

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Poll

Bergen moet hondenwachters aanstellen in strijd tegen poep op de stoep.

Laatste nieuws Dichtbij