De evaluatie is volgens gemeentewoordvoerder Jan Prop een jaarlijks terugkerend iets. "Tijdens deze avond krijgen beide partijen een spiegel voorgehouden. Aan de hand daarvan kunnen we zien op welke vlakken we nog beter kunnen samenwerken."
Want hoewel de evaluatie positief uitvalt, kan er nog vooruitgang worden geboekt, menen beide partijen. Zo kan de afstemming van vergaderdata met de gemeenteraad beter, moeten budgetten beter worden verdeeld (was te willekeurig), moeten de thema-avonden korter en moet de actielijst anders ingevuld worden (die zijn nu te rommelig).
Die verbeterpunten ziet ook Adrie van der Vliet, voorzitter van het Ossendrechtse bewonersorgaan. "Wij zijn tevreden met de manier van werken zoals die nu is. Tuurlijk is er altijd ruimte voor verbetering. Het belangrijkste is dat we met elkaar in gesprek blijven. Aan de andere kant moeten wij als dorpsplatforms niet vergeten dat we slechts een adviesorgaan voor de gemeente zijn."
© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
























