Nieuwe buren in gebouw Rabobank

Auteur: door Rob Zorn |   dinsdag 06 december 2011 | 09:24 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 06 december 2011 | 09:28

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Een aantal van de nieuwe buren voor het bankgebouw in Steenbergen. Van links naar rechts: Brigitte van Broekhoven van de Rabobank, William Dircken van Stadlander en Willemien Salomons en Monique Boot, beiden van Vraagwijzer-CJG. foto Rob Zorn

Een aantal van de nieuwe buren voor het bankgebouw in Steenbergen. Van links naar rechts: Brigitte van Broekhoven van de Rabobank, William Dircken van Stadlander en Willemien Salomons en Monique Boot, beiden van Vraagwijzer-CJG. foto Rob Zorn

STEENBERGEN - In de Rabovestiging aan de Fabrieksdijk in Steenbergen wordt hard gewerkt.
Het is er een getimmer en gezaag van jewelste. Dat is nodig ook want vrijdag moet alles klaar zijn. Dan hebben niet alleen de bank maar ook Vraagwijzer-Centrum Jeugd en Gezin en wooncoöperatie Stadlander hun Steenbergse vestiging ondergebracht in dat gebouw.

Wethouder Cor van Geel neemt vrijdag de feestelijke opening voor zijn rekening, de dag erna is er van 11.00 tot 15.00 uur een open dag. Dan is iedereen niet alleen welkom bij de drie nieuwe buren maar ook bij de praktijk van Jack Havermans (fysio-manueeltherapeut), die ondergebracht is op de eerste verdieping van het bankgebouw.

Coördinator Peter Dercks van Vraagwijzer-CJG zegt dat zijn organisatie en Stadlander in Steenbergen ongeveer in hetzelfde schuitje zaten. "We hadden er allebei wel een onderkomen, maar beide te klein. De ruimte die de Rabobank in de verhuur had, was voor ons afzonderlijk te groot maar met elkaar was het precies goed."

Dercks zegt dat de instellingen niet zomaar bij elkaar zijn gaan zitten. "We hebben er wel degelijk voor gezorgd dat wij als partners bij elkaar passen. Zo kan Stadlander bij mensen die een laag inkomen hebben gratis kleine aanpassingen in de woning doen. En de Rabobank is maatschappelijk natuurlijk heel betrokken."
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Ook Logopediepraktijk Steenbergen op de eerste etage is zaterdag tussen 11 en 15 geopend!
Hanneke - 07-12-2011 | 23:37
Ook PaulVanAlphen Acupunctuur zet zaterdag tijdens de open dag zijn deuren open.

Deze praktijk voor Acupunctuur is gevestigd in de fysiotherapiepraktijk van Havermans op de eerste verdieping van het Rabobank gebouw.

de ingang van zowel de fysiotherapie als de acupunctuur kunt u vinden aan de achterzijde van het gebouw.
Paul van Alphen - 06-12-2011 | 11:56

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Poll

Bergen moet hondenwachters aanstellen in strijd tegen poep op de stoep.

Laatste nieuws Dichtbij