Volledig scherm

Zondagvoetbal: deze duels zijn afgelast

Vanwege de sneeuwval werden zaterdag de meeste duels in het amateurvoetbal afgelast. Voor zondag is de B-categorie al volledig afgelast door de KNVB. Vanwege de sneeuw gaan er ook in de A-categorie de nodige duels niet door.

Hieronder een overzicht van de wedstrijden van West-Brabantse clubs in de standaardklassen.

Derde divisie
Dongen - OJC Rosmalen

Hoofdklasse B
Halsteren - Quick - afgelast
Gemert - Dosko

Eerste klasse C
Beerse Boys - Baronie - afgelast
Marvilde - Moerse Boys
MOC'17 - TOP - afgelast

Tweede klasse E
Rijen - JEKA - afgelast
Zundert - Kruisland - afgelast
Zeelandia - Rood-Wit
Madese Boys - Unitas - afgelast
​VOAB - Roosendaal

Derde klasse A
FC Bergen - Grenswachters - afgelast
Gastel - HVV'24 - afgelast
Internos - Hoeven - afgelast
Terneuzen - Steenbergen - afgelast
Cluzona - BSC
Philippine - Unitas'30 - afgelast
Victoria'03 - Virtus - afgelast

Derde klasse B
RWB - Beek Vooruit - afgelast
Veerse Boys - Hilvaria
Bavel - NOAD - afgelast
Groen-Wit - Oosterhout - afgelast
SCO - TSC
Gilze - Waspik - afgelast
Right-Oh - ZIGO

Vierde klasse B
NSV - Alliance - afgelast
Achtmaal - BVV'63 - afgelast
DIOZ - ODIO - afgelast
HSC'28 - Noordhoek - afgelast
METO - SVC
DEVO - RBC - afgelast
Lepelstraatse Boys - Schijf - afgelast

Vierde klasse C
DSE - Advendo - afgelast
UVV'40 - DIA - afgelast
Boeimeer - Emma
VVR - RSV - afgelast
Gesta - Terheijden - afgelast
TVC Breda - VCW - afgelast
Sprundel - WDS'19 - afgelast

Vierde klasse D
DVVC - Berkdijk
Engelen - Be-Ready
Nieuwkuijk - Irene'58 - afgelast
Blauw Wit'81 - Raamsdonk

Vierde klasse E
Audacia - Gloria UC

Vijfde klasse A
Vivoo - Hulsterloo - afgelast
WVV'67 - Nieuw Borgvliet
Aardenburg - Rimboe

Vijfde klasse B
PCP - Moerstraten
OMC - NVS - afgelast
De Schutters - SAB - afgelast
Wernhout - Welberg
Klundert - TPO
Oranje Blauw'14 - SSW - afgelast

Vijfde klasse C
Dussense Boys - Willem II - afgelast
Barca - Chaam - afgelast
Molenschot - Neerlandia'31
OVV'67 - Tuldania - afgelast