Stockfoto voetbal
Volledig scherm
Stockfoto voetbal

Voetbalmeiden van Sint Bavoschool Rijsbergen naar landelijke schoolvoetbalfinale

BREDA - Bram van Tilburg, leerkracht groep 8 op de Sint Bavoschool in Rijsbergen, is nu al supertrots op zijn voetbalmeiden. "Ons team heeft de districtsfinale gewonnen van het KNVB schoolvoetbaltoernooi in Middelburg. En nu mogen ze volgende week naar de finale in Zeist. Het is voor het eerst in de geschiedenis van onze school dat zoiets gebeurt."

Het team bestaat uit twaalf meiden in de leeftijd van elf en twaalf jaar. Van Tilburg: "Ze hebben tijdens de districtsfinale vijf duels gespeeld. Drie ervan hebben ze gewonnen met 1-0 en twee gelijk gespeeld met 1-1." De meiden worden getraind door een van de vaders. Van Tilburg: "Ze voetballen allemaal bij VVR. Op één na dan, zij is gestopt bij de club maar zit wel in het meidenteam van school."

Na winst in de districtsfinale wacht nu de landelijke finale op woensdag 22 juni in Zeist. "We gaan ze met een flinke delegatie leerlingen, leerkrachten en ouders aanmoedigen. Het zal spannend worden."

poll

De PvdA moet wel deel gaan nemen aan de formatiegesprekken met VVD, CDA en D66.

De PvdA moet wel deel gaan nemen aan de formatiegesprekken met VVD, CDA en D66.

  • Eens (38%)
  • Oneens (62%)
34 stemmen