Fabienne gespot met nieuwe vlam

  woensdag 08 februari 2012 | 12:03 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 08 februari 2012 | 14:43

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Fabienne de Vries. Foto: ANP

Fabienne de Vries. Foto: ANP

Het gaat weer stukken beter met Fabienne de Vries. De 38-jarige presentatrice werd onlangs gespot met haar nieuwe vlam, interieurarchitect Sander. Op beelden die RTL Boulevard op de kop wist te tikken, is het paar innig zoenend te zien.

De twee gingen afgelopen weekend naar een optreden van de New Yorkse zanger Norman Vladimir in Amsterdam. Toen ze naar buiten gingen werd ze zoenend vastgelegd.

Fabienne lijkt weer volledig terug te zijn na een zware tijd. Begin vorig jaar werd bij haar borstkanker geconstateerd en onderging ze een operatie en zo’n dertig bestralingen.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Interessant zeg.
schijtlaars - 08-02-2012 | 17:38

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Bioscooptip

Tussendoortje