Topman Philips loopt klein miljoen mis

  donderdag 23 februari 2012 | 10:47 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 23 februari 2012 | 13:22

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Topman Frans van Houten van Philips. ANP

Topman Frans van Houten van Philips. ANP

AMSTERDAM - Topman Frans van Houten van Philips moest het vorig jaar stellen met een bonus van 363.000 euro, terwijl dat 1,3 miljoen euro had kunnen zijn. Dat bleek donderdag uit het jaarverslag van het elektronicaconcern.

De bonus van Van Houten bedroeg 44 procent van zijn jaarsalaris van 825.000 euro. Dit had 80 procent kunnen zijn als hij de beoogde doelen voor Philips had gehaald. Als de doelen waren overtroffen dan had de bonus kunnen oplopen tot 160 procent van het jaarsalaris.

Het salaris van Van Houten is berekend vanaf het moment dat hij topman werd, op 1 april 2011. Op jaarbasis verdiende hij 1,1 miljoen euro.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.


Beurskoers

  • Mobiel bellen in EU goedkoper
  • Aflossen is in
  • Mantelzorg kan best samengaan met werk