Rutte: goed als DNB dit soort analyses maakt

  vrijdag 03 februari 2012 | 15:42 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 03 februari 2012 | 15:44

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
ANP

ANP

DEN HAAG - Het is de rol van De Nederlandsche Bank (DNB) om wat betreft de stabiliteit van het financiële stelsel te kijken naar alle mogelijke aspecten ervan, dus ook naar de vastgoedmarkt. Het is ook goed als dat soort analyses worden gemaakt en dat soort markten gevolgd.

Dat zei premier Mark Rutte vrijdag na de wekelijkse ministerraad. Hij reageerde op de waarschuwing van DNB-directeur Jan Sijbrand dat de vastgoedsector de derde financiële crisis dreigt te worden.

Reactie
Volgens Rutte vragen de uitspraken niet direct om een reactie vanuit het kabinet. "Ze vervullen hun taak in autonomie en dat hoort ook zo'', aldus Rutte over de toezichthouder.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
bomen kunnen niet tot de hemel blijven groeien ! In de jaren 80 gaf de regering ( jaja de socialisten) bakken geld uit aan staatssteun voor o.a de scheepsbouw : gesubsidieerde arbeidsplaatsen die uiteindelijk toch verdwenen zijn .Na enkele top-jaren gaat het weer wat minder en staan bedrijven weer massaal met hun handje omhoog . Een ziek systeem moet je niet blijven steunen , dat gaat toch ten onder . Uw wou toch liberalisme , Rutte ? Amerika was toch uw voorbeeld ? 10.000 miljard $ staatsschuld , een hoop armoede en een paar stinkend rijken. Is dat uw ideaal ? Is dat uw democratie : kiezen tussen een rechtse of een ultra rechtse regering : doe normaal man
Ad - 04-02-2012 | 10:36

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.