Joran van der Sloot in de media

  vrijdag 13 januari 2012 | 14:17 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 13 januari 2012 | 20:08

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto: ANP

Foto: ANP

Over Joran van der Sloot is de afgelopen jaren heel veel geschreven. Ook op tv en radio was er veel aandacht voor hem. Peter R. de Vries dook in de zaak van de verdwijning van de Amerikaanse Natalee Holloway en maakte er meerdere tv-programma's over. Joran van der Sloot zelf schuwde de media ook niet altijd.

Van der Sloot is vrijdag tot 28 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor de roofmoord op de Peruaanse miljonairsdochter Stephany Flores. De rechtbank in Lima velde dit vonnis, nadat de Nederlander woensdag de beschuldigingen tegen hem had bekend. Hieronder een overzicht van uitzendingen over en met Joran van der Sloot.

Joran bekende woensdag schuld voor de rechtbank in Lima.

Peter R. de Vries over de veroordeling

Joran bij Pauw & Witteman over de zaak Natalee Holloway

Het 'wijnincident'

Het eerste deel van de uitzending van Peter R. de Vries met infiltrant Patrick van der Eem

Joran is bevriend met 'terror Jaap'



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
@ Knaap. U heeft ook eens iets geschreven. Waarschijnlijk heeft u geen kinderen, anders zou u toch ook graag hebben, dat deze zaak wordt opgelost, als het een kind van uzelf zou zijn. Dat u voor uzelf goedkoop wil scoren is aan u, Maar ik zou ook voor uw nickname schand kunnen plaatsen. De enige die hier 28 jaar moet krijgen bent u. Alleen al voor de Nederlandse taal te leren. Met vriendelijke groeten. Johan van Wanrooij.
Johan van Wanrooij - 14-01-2012 | 16:48
Ook Peter RRRRR de Vries moeten ze 28 jaar gevangensstraf geven. Al meerdere mensen hebben zich dood geïrriteerd aan deze man. En elke keer terug komen is moord met voorbedagde rade.
Knaap - 13-01-2012 | 20:12
Iedere minuut media aandacht voor deze jongen is er een teveel! Opsluiten en nooit meer over hebben!
Wallie - 13-01-2012 | 15:47

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.


  • Mobiel bellen in EU goedkoper
  • Aflossen is in
  • Mantelzorg kan best samengaan met werk