Pompen geïnstalleerd langs de Maas

  donderdag 05 januari 2012 | 19:47 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 05 januari 2012 | 20:21

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto: ANP

Foto: ANP

SITTARD - Het waterschap Roer en Overmaas plaatst vrijdag uit voorzorg kwelwaterpompen langs de Maas bij Itteren, Geulle aan de Maas en Elsloo. Dit in verband met het stijgende water in Maas, zijrivieren en beken als gevolg van de regen, maakte het schap donderdag bekend.

Ook worden enkele afsluiters in riolen dichtgezet om het achterliggende gebied te beschermen. Het waterschap en Rijkswaterstaat verwachten vooralsnog geen problemen met hoogwater in Limburg zoals in het Noorden.

Volgens een woordvoerder van Rijkswaterstaat zijn in het stroomgebied van de Maas in Limburg enkele stuwen gestreken.

Regenval
De komende dagen wordt in de Ardennen een flinke regenval verwacht. Het water daarvan komt vervolgens met vertraging ons land binnen. Rijkswaterstaat houdt de situatie in de Ardennen daarom nauwkeurig in de gaten om indien nodig tijdig maatregelen te kunnen treffen. "We houden de vinger aan de pols", aldus de woordvoerder.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.


  • Mobiel bellen in EU goedkoper
  • Aflossen is in
  • Mantelzorg kan best samengaan met werk