Wapens gevonden in Goirle na dreigtweets

  woensdag 21 december 2011 | 12:22 | Laatst bijgewerkt op: woensdag 21 december 2011 | 19:15

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto: ANP

Foto: ANP

GOIRLE - De politie heeft dinsdag 3 wapens gevonden in het ouderlijk huis van een 17-jarige jongen uit Goirle. De jongen was eerder op de dag opgepakt voor het sturen van ernstige dreigementen via Twitter aan het adres van moslims en moskeeën.

De politie arresteerde in de woning ook zijn 40-jarige vader en 19-jarige broer. Dat heeft de politie woensdag bekendgemaakt. De vuurwapens worden onderzocht.

De wapens worden onderzocht. Het Brabants Dagblad meldde woensdag dat moskeeën in Tilburg enige tijd extra zijn beveiligd. De politie doet daarover geen mededelingen. De jongen die dinsdagmiddag op zijn werk is aangehouden, dreigde via Twitter met een (zelfmoord)aanslag, het gooien van granaten, onthoofding van moslims en verbranding van de Koran.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
De vuurwapens worden onderzocht. .
en de verdachten krijgen een taakstrafje van meneer de taakstraf rechter
dagdromer - 21-12-2011 | 21:13
Ja Pipo er waren vuurwpens, er staat de vuurwapens worden onderzocht, laatste regel.

dag Pipo
david1 - 21-12-2011 | 18:23
Wat is het nou?
Zijn het wel of geen vuurwapens, je kan me toch echt niet wijs maken dat de politie het verschil tussen een glock 17 en een katapult niet ziet [[Redactie: Formulering was inderdaad ongelukkig, maar dankzij nieuwe versie van het ANP is het nu beter. Dank voor uw opmerking!]]
schietenmeteenknuppel? - 21-12-2011 | 18:00
,,Mogelijke vuurwapens''Zijn het nou wel of zijn het geen vuurwapens?? Een echt duidelijke aanwijzing?
pipo. - 21-12-2011 | 15:13

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.





Mannen horen niet thuis in de kinderopvang.