Beroemdheden bij 'Hope for Haiti'

  maandag 18 januari 2010 | 12:51 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 19 januari 2010 | 07:00

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten

LOS ANGELES (ANP) - Tal van vooral Amerikaanse beroemdheden treden 22 januari in Los Angeles op om geld in te zamelen voor Haïti, dat op 12 januari door een aardbeving zwaar werd getroffen.

De mede door de Amerikaanse acteur George Clooney georganiseerde liefdadigheidshow heet 'Hope For Haiti'. Clooney presenteert naar eigen zeggen de show vanuit Los Angeles, berichtten Amerikaanse media maandag. In New York is tegelijkertijd de in Haïti geboren zanger Wyclef Jean als presentator in de show actief en in Haïti CNN-presentator Anderson Cooper.

Naar schatting veertig bekende artisten leveren een bijdrage aan het programma, dat zonder tv-reclames wordt uitgezonden. Onder de artiesten die optreden, zijn Christina Aguilera, Bono, Alicia Keys en Justin Timberlake. Clooney zei zondagavond dat de liedjes van deze optredens tegen betaling beschikbaar worden gemaakt via iTunes. Al het ingezamelde geld gaat naar onder meer het Rode Kruis, Unicef, Oxfam America, Partners in Health en een hulpfonds van Jean, de Yele Haiti Foundation.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.





We zien Joan Franka zaterdag terug in finale Songfestival.