Volledig scherm
© Thinkstock

Trainerscarrousel van het West-Brabantse amateurvoetbal: Wie blijft en wie gaat?

AMATEURVOETBAL - De ene trainer verlengt voor het zoveelste jaar, de andere zoekt een nieuwe uitdaging of mag niet verder. In de wintermaanden wordt bij de meeste clubs bekend wie er in het nieuwe seizoen voor de groep staat.

Op basis van al deze berichtgeving is reeds een overzicht gemaakt.

Heeft u aanvullingen op dit overzicht: mail dan naar redactie.sport@bndestem.nl.

Klasse Club Trainer 16/17 Trainer 17/18
ZAT 2E Klundert Martijn van Galen Martijn van Galen
ZAT 2E Prinsenland Erwin van der Woerdt Erwin van der Woerdt
ZAT 3B de Fendert Cees Machielse Cees Machielse
ZAT 3B DHV Edwin Kock Edwin Kock
ZAT 3B Kogelvangers Eric van der Giesen Eric van der Giesen
ZAT 3B NOAD'67 Ad Palings Ad Palings
ZAT 3B Tholense Boys Erwin de Nijs Erwin de Nijs
ZAT 3B VVC'68 Rien Luijsterburg Rien Luijsterburg
ZAT 3B WHS Edwin Kriens Leon de Witte
ZAT 3B DIA Wanny van Gils
ZAT 3B Zwaluwe Jack Beusenberg Vincent de Klerk
ZAT 3B Olympia'60 Arne Koeman Arne Koeman
ZAT 4B Stavenisse Jacco Kouwen
ZAT 4B SPS Arno Anthonisse Arno Anthonisse
ZAT 4B Smerdiek Johan Sulkers nieuwe trainer
ZAT 4B Vosmeer Cees Stoutjesdijk Frans Ceton
ZAT 4C Alliance Ad Voermans
ZAT 4C Dosko Hans Derwoirt
ZAT 4C DVO'60 Tonnie Coenen Tonnie Coenen
ZAT 4C FC Bergen Wally Ista Wally Ista
ZAT 4C Halsteren Remco van Haaren Remco van Haaren
ZAT 4C Rimboe Yasin Cahir
ZAT 4C Seolto Arno de Vries Jack Beusenberg
ZAT 4C Unitas'30 Corné Coremans
ZAT 4C Vrederust Jan Broeren nieuwe trainer
ZAT 4C Advendo
ZAT 4C Beek Vooruit Eric van de Wiel
ZAT 4C The Gunners Martin Clercx
ZAT 4E Good Luck Louis Roovers Louis Roovers
ZAT 4E ONI Erwin Verheij André van Vugt
ZAT 4E Oosterhout Jeffrey van Korven
ZON 3e DIV Dongen Ron Timmers Ron Timmers
ZON HB Dosko Peter Sweres Mart van Bree
ZON HB Halsteren Frans Vermeulen Ruud Pennings
ZON 1C MOC'17 Natalino Storelli Theo Ducaneaux + Gerard Lazarom
ZON 1C Baronie Jurriaan van Poelje Jurriaan van Poelje
ZON 1C Moerse Boys André Maas Jurgen Arnouts
ZON 2E Kruisland Bram Plomp en Mounir el Fahmi Natalino Storelli (ook 18/19)
ZON 2E Rood-Wit Reinald Boeren Reinald Boeren
ZON 2E Roosendaal Jurgen Arnouts, daarna Remco Broos Peter Sweres
ZON 2E JEKA Wim Boelens Bas Liebregts
ZON 2E Madese Boys Mark Klippel Mark Klippel
ZON 2E Rijen Max Raeven Max Raeven
ZON 2E Zundert Ger Musters Ger Musters
ZON 3A BSC Gabor Babos Gabor Babos
ZON 3A FC Bergen Gerard Lazarom Patrick Vermeulen
ZON 3A Cluzona Ronald van Oeveren John Taks
ZON 3A Gastel Peter Kepers Peter Kepers
ZON 3A Grenswachters Peter van Oirschot nieuwe trainer
ZON 3A Hoeven Kees Daemen, daarna Eric Koenraads Eric Koenraads
ZON 3A Internos Jack Sweres, daarna Erik Nijssen Marc de Weerd
ZON 3A Steenbergen Marco Ernest Marco Ernest
ZON 3A Unitas'30 Peter Remie, daarna Eddy van Vugt Kees de Rooij
ZON 3A Victoria'03 Marc de Weerd Peter Remie
ZON 3A Virtus Jan Lokhoff Jan Lokhoff
ZON 3B Bavel Fred Vrolijk Fred Vrolijk
ZON 3B Beek Vooruit Arno Gabriëls Arno Gabriëls
ZON 3B Gilze Theo Ducaneaux Jeremy Buchly
ZON 3B Groen Wit Osman Erbas Osman Erbas
ZON 3B Oosterhout Jorco de Kok Jorco de Kok
ZON 3B Right-Oh Paul van Dijk Paul van Dijk
ZON 3B SCO Freddy Kruijs Freddy Kruijs
ZON 3B TSC Ad van Seeters Ad van Seeters
ZON 3B Veerse Boys* Emiel Heefer Arie Boonstoppel (fusieclub)
ZON 3B Waspik Ruud van den Heuvel Marco van Dijnsen
ZON 4B Alliance Rick Schimmel Rick Schimmel
ZON 4B BVV'63 Errol Refos
ZON 4B DEVO René van Nijnatten René van Nijnatten
ZON 4B DIOZ Cornee Willemsen Cornee Willemsen (ook 18/19)
ZON 4B HSC'28 Johan Claassens Johan Claassens
ZON 4B Lepelstraatse Boys Erwin Pinas Toon Magielse
ZON 4B METO Peter Deelen Peter Deelen
ZON 4B Noordhoek Jerry van Huuksloot Jerry van Huuksloot
ZON 4B NSV Patrick Arnouts Andy Wierickx
ZON 4B ODIO Andy Wierickx Peter van Oirschot
ZON 4B RBC Danny Mathijssen Danny Mathijssen
ZON 4B SVC Ad Straver Ad Straver
ZON 4B Schijf Cees van Beers Cees van Beers
ZON 4B Achtmaal John van Aert John van Aert
ZON 4C DSE Marc van der Linden Marc van der Linden
ZON 4C RSV Arie Pouwe Marco Klijs
ZON 4C Sprundel Jack Verlaar Jack Verlaar
ZON 4C Advendo Anjo Wintermans
ZON 4C Boeimeer Regi Essed, daarna Richard Ummels Jack van Zundert
ZON 4C DIA Marco van Dijnsen Martijn Malinka
ZON 4C Gesta Karel Daamen Karel Daamen
ZON 4C TVC Breda Piet Gabriëls Piet Gabriëls
ZON 4C Terheijden Frans van Helvoirt Frans van Helvoirt
ZON 4C UVV'40 Joey Verhoeven Wim Boelens
ZON 4C VCW Raymond Sponselee Raymond Sponselee
ZON 4C VVR Gijs Smulders Kees Daemen
ZON 4C WDS'19 René Brevé Johan Dijkstra
ZON 4D Be Ready Twan van Helvert, daarna Donald Hijmans nieuwe trainer
ZON 4D DVVC Johan Dijkstra, daarna Nijs Kivits Suat Tasci
ZON 4D Irene'58 Tijs van Bragt Tijs van Bragt
ZON 4D Raamsdonk Ricardo Aguado
ZON 4E Gloria UC Marco Klijs, daarna Rens Peters
ZON 4E Viola Frans Tekath Frans Tekath
ZON 5A Nieuw Borgvliet Joost Demmers Joost Demmers
ZON 5A Rimboe Mustapha Talhaoui, daarna Ton Goossens
ZON 5A Vivoo Erwin van Schilt Rudo Gommers
ZON 5A WVV'67 Hans Vos Hans Vos
ZON 5B de Schutters Edwin Nieuwlaat Edwin Nieuwlaat
ZON 5B Moerstraten Pierre van Hal
ZON 5B Klundert
ZON 5B NVS Anton Verweij Anton Verweij
ZON 5B Oranje Blauw'14 Maikel Sebregts, daarna Luon van Ham en Piet Polak (ad interim)
ZON 5B TPO Michel Dons, daarna Joost Hulshof Joost Hulshof
ZON 5B Welberg Johan Pietjouw, daarna Ruud Kouwen Arie Pouwe
ZON 5B PCP Martijn Malinka Brian Piris
ZON 5B SAB Rob Baljeu Meindert Dijkstra
ZON 5B Wernhout Jan Hereijgers Jr. Jan Hereijgers Jr.
ZON 5C Barca Rawaz Rashid
ZON 5C Chaam Jeroen Polman Jeroen Polman
ZON 5C Dussense Boys Antoine Hoevenaren Antoine Hoevenaren
ZON 5C Molenschot Lorenzo Boudewijns Lorenzo Boudewijns
ZON 5C Neerlandia'31 Marcel van den Hurck Marcel van den Hurck
ZON 5C OVV'67 Kees Mous Kees Mous