'Badr Hari mishandelde al eerder mannen'

Foto's
1
Afbeelding
Badr Hari. Foto: GPD

De in opspraak geraakte kickbokser en vriend van Estelle Cruijff, Badr Hari heeft een verleden als vechtersbaas. Dat onthullen bekenden van Hari in Het Parool. Badr Hari wordt er van beschuldigd dat hij zakenman Koen Everink mishandelde in een skybos tijdens het dancefeest Sensation.

Volgens betrokkenen en getuigen sloeg hij echter ook in de Amsterdamse nachtclubs Air en Jimmy Woo wild om zich heen. Onder meer medeoprichter Jeroen van den Berg beweert door Badr Hari geslagen te zijn waarbij Van den Berg zijn tanden verloor. De aanleiding was volgens Van den Berg futiel: iemand uit een groepje dat hij door de club leidde, had bij het passeren door de drukte een hand op Hari's schouder gelegd

Wegblijven
Van den Berg in Het Parool: "Voordat ik het weet, haalt hij uit, in mijn gezicht. Ik val op de grond en word op mijn knieën wakker,' zegt Van den Berg. 'Als ik mijn hoofd opricht, schopt ie me vol in mijn gezicht. Mijn tanden breken af, mijn oogkassen kleuren later blauw.'

Na de zware mishandeling, vorig jaar juli, spraken de uitbaters van Air met Hari af dat ze geen aangifte zouden doen als de kickbokser wegbleef.

Weinig vertrouwen
'We waren als de dood dat nog ergere ongelukken zouden gebeuren en ik heb nu eenmaal weinig vertrouwen in justitie,' verklaart Van den Berg de keuze. 'Het laatste wat je wilt, is dat iemand uit woede over een aangifte een brandbom naar je club gooit of klanten te grazen neemt.' Nu zijn vriend Everink in elkaar is geslagen, vertelt Van den Berg zijn verhaal.

Anderen bekenden van de kickbokser melden ook nog dat Badr Hari op 18 mei een bezoeker van Jimmy Woo mishandelde. Zijn broertje, dat in de club een reputatie als lastpak geniet, zou ruzie hebben gekregen met iemand uit 'een groepje negers'.

© BN DeStem, op dit artikel rust copyright.


Home / Algemeen / Show / 'Badr Hari mishandelde al eerder mannen'