New chicks

  zaterdag 24 december 2011 | 10:25 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 24 december 2011 | 10:27

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
In navolging van de Haagse Cherso's, lanceerde RTL onlangs de Brabantse New Chicks.
Dit tot afschuw van onder andere de wandelende KRO-interviewster Hella van der Wijst, die liet optekenen deze meiden bepaald geen reclame te vinden voor het imago van de provincie: "Deze serie versterkt het onterechte idee dat Brabantse meiden onnozel zijn." Geheel ongestoord door de kritiek vierden de vijf volbloed 'Brabas' hun door RTL betaalde feestvakantie in een zoals gebruikelijk drankovergoten villa op Curaçao ( 'Dat ligt toch ergens bij Barcelona?') .

Druk was het wel, want steeds werden vier jongens ingevlogen met wie de meiden wel of juist geen 'klik' hadden. Het meisje dat drie nachten klikloos bleef, kon subiet terug naar onder de rivieren.

De immer zo keurig ogende presentatrice Nikki Plessen leek zich stilletjes te schamen voor de gefilmde uitspattingen, en wees stijfkoppig elke vergelijking met Oh Oh Cherso van de hand: 'Gewoon vijf hele mooie dames die op zoek zijn naar liefde'.

Maar romantiek viel in de verste verte niet te bespeuren op het tropische eiland: 'Ik val op een vent met beneden honderd watt en bovenin geen licht'. Wel veel drank en veel al dan niet gespeelde onnozelheid - "Schoonmaken? Ja, ik maak elke avond mijn gezicht schoon, dat is het wel."

Toch hoopte Jessica dat veel kijksters zich in hen zouden 'herkennen', tegelijkertijd klaagde ze al voor de eerste uitzending dat de serie 'te goeiekoop is opgezet, dat is echt jammer'.

Nou ja, in ieder geval hebben we er ook nog wat van opgestoken. Een 'hulk' is, weten we nu, niet alleen het befaamde, uit zijn krachten gegroeide groene monster uit de film en de tv-serie, maar is vooral ook een ingenieus samengestelde, door de dames geliefde cocktail: een gevaarlijke mix van Passoa, Blue Curaçao, Pisang Ambon en jus d'orange. Weer wat geleerd.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Wat een onnozel bericht. Niks beters te melden?
Monique - 25-12-2011 | 10:15

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Bioscooptip

Tussendoortje