Overvallers genekt door eigen Facebookfoto's

  zaterdag 24 december 2011 | 10:15

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
ANP

ANP

PITTSBURGH (ANP) – Een groep jonge Amerikaanse overvallers heeft het de politie wel erg makkelijk gemaakt. De tieners konden in recordtempo worden opgepakt, omdat ze trots foto's van zichzelf met hun buit op netwerksite Facebook hadden gezet, meldden Amerikaanse media vrijdag.

Ze plaatsten de foto's nog geen uur na de overval op een supermarkt in de Amerikaanse stad Pittsburgh. De 14, 17 en 18 jaar oude jongens zijn te zien met handen vol gestolen bankbiljetten, snoep en sigaretten.

De grootmoeder van één van de jongens zag de foto's op Facebook en alarmeerde de politie. Die arresteerde drie van de jongens. Een vierde is nog voortvluchtig.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Misschien zou het leerzaam zijn om ze de kans te geven voor ze voor jaren achter de tralies verdwijnen om ze nog 1 keer op Facebook te tonen in hun Oranje Overalls met de handboeien om !!!! Dat lijkt me een goede boodschap aan hun leeftijdgenoten !
CA$EY - 29-12-2011 | 12:43
hahahhahahaha moet niet makkelijker worden.
mark - 28-12-2011 | 12:18

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.