Surfcity: Niet helemaal in evenwicht

Auteur: door Ralph van Wolffelaar |   vrijdag 03 september 2010 | 09:01 | Laatst bijgewerkt op: vrijdag 03 september 2010 | 09:06

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
In een flits surf je van de ene kant van de wereld naar de andere. Nuttige, leuke of interessante informatie vind je vaak ook dicht bij huis.
BN DeStem belicht wekelijks een site uit de regio.

Deze week de website van Kevin Gorzcynski uit Waspik. Kevin deed afgelopen zondag weer succesvol mee aan Living Statues in Arnhem, het evenement waarbij levende standbeelden het tegen elkaar

opnemen. Kevin vertelt over zijn hobby's op zijn website

www.kevin-theatre.com. Kevin Gorzcysnki is een serieuze duizendpoot. De Waspikker is pas 16 lentes jong, maar vanuit zijn fascinatie voor acteren, films en theater al enkele jaren vertegenwoordigd bij diverse entertainmentevenementen. Niet voor niets luidt het credo op zijn website Performance is a way of life and I like it!

Naast onder andere tonpraten en het beoefenen van de vechtsport nunchaku is een van zijn voornaamste bezigheden in zijn vrije tijd 'een levend standbeeld zijn'. In die hoedanigheid was hij al eens de beste tijdens de Living Statues in Arnhem, een evenement waarbij de beste levende standbeelden met elkaar de strijd aangaan. Die strijd leverde hem twee jaar geleden de eerste prijs op bij de jeugd. Dit jaar kreeg hij de meeste waardering van de kinderjury.

Kevins avonturen zijn te volgen via zijn website, die wat onlogisch en onevenwichtig van opmaak is. Om een of andere reden ligt het optische zwaartepunt van de site aan de buitenkant van het scherm, wat een onrustig beeld aan de ogen geeft.

Inhoudelijk is de site in orde. Er staat veel informatie op, van een biografie van Kevin met motivatie tot een groot aantal foto's van evenementen waar hij aan deelnam. En de site is actueel.

Ook is een aantal links op de site te vinden naar gerelateerde artiesten en zijn er verschillende filmpjes te zien van optredens. Als de opmaak van zijn website net zo in evenwicht zou zijn als Kevin als levend standbeeld, zou dat zijn presentatie als entertainer nog een stuk beter maken.

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

Stelling Oosterhout

Ik vind mezelf te dik.

  zie ook: Gemeente Drimmelen wil overgewicht inwoners aanpakken

Laatste nieuws Dichtbij