Zoï is de baby van de maand januari

Auteur: door Cyril Rosman |   woensdag 02 februari 2011 | 17:14 | Laatst bijgewerkt op: donderdag 03 februari 2011 | 01:02

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Zoï Rijndorp, de baby van de maand januari.

Zoï Rijndorp, de baby van de maand januari.

BREDA - Januari 2011 was een goede maand om geboren te worden. Kijk maar naar Pleun, Bo, Britt en nog 133 andere baby's op bndestem.nl/babyvandemaand.

BN DeStem riep haar lezers op om in dat fotoalbum foto's te uploaden van in januari 2011 geboren kinderen. Uit alle ingezonden foto's koos de redactie van BN DeStem de leukste. Dat is niet per se de mooiste of de meest artistieke.

Winnaar is de foto die Marco Rijndorp uit Fijnaart maakte van zijn dochter Zoï. Zij werd geboren op 6 januari om 18.59 uur in het Franciscus-ziekenhuis in Roosendaal, woog 3470 gram en kan, zo blijkt uit de foto, lekker slapen in een heerlijk warm en roze jasje. "Toen we thuis kwamen in Fijnaart was het huis van binnen en buiten versierd. Dat was een verrassing en een warm welkom. Iedereen nog bedankt", mailt Marco.

Vader Marco en moeder Wendy Santbergen van Zoï krijgen een tegoedbon van 25 euro voor babyspullen. Op bndestem.nl/babyvandemaand is een nieuw fotoalbum geopend: voor de baby's die geboren zijn in februari 2011. Eind van de maand kiezen we een nieuwe winnaar.



© BN DeStem 2012, op dit artikel rust copyright.
Wij plaatsen alleen reacties die ondertekend zijn met uw voornaam, achternaam en woonplaats.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Het is een leuke baby, Zoi, het leuke eraan is dat mijn zoon, wanneer zijn kindje een meisje geworden zou zijn, zij de naam van Zoey, gekregen zou hebben, hij kreeg echter
een zoon die de naam GUUS, kreeg. Hij is ook op 6-01-2011 geboren om 23.55 uur en
woog 3495 gram.
Yvonne - 27-04-2011 | 15:04
Inderdaad een mooi kindje. Ik heb alle foto's eens goed bekeken, maar 5 van de 10 babies lijkt op elkaar. De foto wordt mooier door de kleding, achtergrond, enz enz. En sorrie, maar stonden toch echt wel (nog) mooiere koppies tussen.
Karin - 04-03-2011 | 11:06
De prijs voor de mooiste naam wint ze in ieder geval niet Ik zou trouwens nooit meedoen aan zo'n wedstrijd, ik weet zo wel dat de mijne de mooiste is( in mijn ogen dan)!!
jawadde - 10-02-2011 | 16:28
Kijk dit bedoel ik het gaat echt niet om het kindje het gaat om de hedendaagse mode ...De mode maakt het kindje schattiger. Dit is een scheetje net als al de andere baby'tjes met Mooie Baby Mode....! Hou op zeg ..belachelijk allemaal!
Nicolet - 07-02-2011 | 23:00
Wat een lief kindje, maar rare naam!
Zoï - 05-02-2011 | 16:09

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.