Gedoe met Waalwijkse broers en vuurwerk

  zaterdag 31 december 2011 | 12:48 | Laatst bijgewerkt op: zaterdag 31 december 2011 | 12:49

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
Foto: ANP

Foto: ANP

RIJSWIJK - Twee broers van 14 en 16 jaar uit Waalwijk hebben het de politie vrijdagavond knap lastig gemaakt. De politie zag de oudste jongen een vuurpijl afsteken en sprak hem daarop aan. De agenten werden onthaald op een vuurpijl in hun richting.

Volgens de politie verzette de jongen zich toen hij werd aangehouden. Zijn broertje schoot hem te hulp en sloeg en schopte een agent. Ook hij werd aangehouden. De oudere jongen wist weg te komen en is later in zijn huis opgepakt. Het duo zit vast in een politiecel.

 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
wat een onizn allemaal hier zoals m-tje knalertje en de rest etc etc ja nou nee, niks aan publiek.
gerdasbedfantasies - 31-12-2011 | 20:58
@ Zalwel en Iszo ik weet niet waar jullie vandaan komen,maar kan het wel raden totaal geen respect voor een ander.Hoop dat jullie enigzins respect op kunnen brengen voor jullie EIGEN OUDERS maar daar heb ik mijn twijfels over.In een woord onbeschoft zoals jullie hier reageren,In Holland noemt men deze mensen A...........de jongelui opsluiten tot na de vakantie zal ze leren.
babs - 31-12-2011 | 20:54
@ Zalwel, die aan het vrijwel onbegrijpelijke taalgebruik te zien wel de zelfde zal zijn als Iszo: Rare kijk op het leven heb jij. Als je boetes betaald mag je volgens jou alles. Zo werkt dat in Nederland niet dus.

En die jongens horen tot het einde van hun vakantie in de politiecel, misschien dat ze zich de volgende keer dan normaal gedragen tegenover de politie.
M-tje - 31-12-2011 | 19:19
Gelukkig nieuwjaar gosers, dat ze jullie maar lekker in die cel laten zitten tot volgende week ergens stelletje debielen
zevenbergse - 31-12-2011 | 16:23
Opsluiten en voor de rechtbank laten komen wegens aanvallen op overheidsambtenaren !!!
Zulke lui verdienen geen medelijden!

@zalwel: Ik begrijp werkelijk niets van je warrige post...als je te hard rijdt is een bekeuring niet meer dan terecht. Lui als jij klagen alleen maar, iemend die zich gewoon aan de regels houdt heeft niets te vrezen van controle door de overheid.
De regels mogen wat mij betreft nog veel strenger worden in plaats van al dat gedogen wat we hier zo graag doen in Nederland .

Goed 2012 !
knallertje - 31-12-2011 | 16:54

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

Onder de reactie moet altijd uw voornaam, achternaam en woonplaats staan.

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.