Veolia feliciteert Oranje, maar waarmee...?

Auteur: door Yolanda Sjoukes yolanda.sjoukes@bndestem.nl |   dinsdag 13 juli 2010 | 07:27 | Laatst bijgewerkt op: dinsdag 13 juli 2010 | 07:29

Tekstgrootte tekst verkleinentekst vergroten
BREDA - Opgetrokken wenkbrauwen gisteren bij passagiers van de Brabantse busmaatschappij Veolia.
Van de 270 Veoliabussen zijn er ongeveer 250 beplakt met oranje stickers en het opschrift: 'Brabantse Bus feliciteert Oranje.'

"Er zijn passagiers die zeggen: 'Jeetje, we hebben verloren!'", vertelt woordvoerder Piet van den Bosch van Veolia.

Het beplakken van de bussen begon zondagavond rond 18.00 uur. "Tegen twaalf uur waren we pas klaar. Toen had het Nederlands elftal de finale verloren. De actie was samen met de provincie gepland in de hoop dat we zouden winnen", aldus Van den Bosch.

De stickers zijn gebleven. Is dat niet vreemd? Waarmee feliciteert Veolia Oranje nu precies? "Als de mensen er iets van zeggen, zeggen onze chauffeurs: 'Je hebt toch mooie wedstrijden op het WK gezien?'"

Naar verwachting gaan de stickers in de tweede helft van de week weer van de bussen.
 
Reacties
laatste eerstSorteer reacties
Wie betaald die stickers? zijn daarvoor de buskaartjes weer duurder geworden?
Waarom zo`n ophef over voetbal wat de gemeenschap veel geld kost zoals ook de huldiging in Amsterdam, terwijl er steeds meer mensen werkloos worden of in de bijstand komen.
Maar werkend Nederland denkt daar niet aan dat vele medelanders steeds minder te makken hebben. Dus blijven we maar geld van de gemeenschap verspillen!!!!
oosterhouter - 13-07-2010 | 10:42
ze hadden beter de zilvervloot erop kunnen plakken,maar toch knap van onze jongens,alleen jammer dat ze de scheids zwaar tegen hadden,maar daar hoor je niemand over.....
fan - 13-07-2010 | 11:07
ze hebben mooie wetstrijden gespeelt toch anders hadden ze niet in de finale gekomen daar feliciteren we oranje mee.
gerda - 13-07-2010 | 08:18

Reageren

blij blozend boos cool verrast droevig egaal gemeen huilend vertwijfeld knipoog lachen rollendeogen tongeruit wijdogig

Klik hier en lees het Privacy Statement


Zo reageert u:

Op de website van BN DeStem kunt u reageren op de artikelen. Soms worden (delen van) reacties ook gepubliceerd in de krant.

De redactie kan bijdragen zonder opgaaf van reden weigeren.

Daarbij hanteren wij onder meer de volgende voorwaarden:

De reactie moet kort en bondig (max. 400 tekens) zijn.

De reactie mag niet beledigen, discrimineren of nodeloos kwetsen.

De reactie mag geen scheldwoorden of bedreigingen bevatten.

De reactie moet betrekking hebben op het artikel waaronder de reactie wordt geplaatst.

De reactie mag geen reclame-uiting bevatten.

De reactie mag geen privé-gegevens van derden bevatten.

De reactie mag geen links naar illegale zaken bevatten (software, muziek, etc.).

De reactie mag geen inbreuk zijn op het auteursrecht van anderen.

Reacties onder overduidelijk valse naam kunnen worden geweigerd.

De reactie moet begrijpelijk en leesbaar zijn.

De redactie houdt zich aanbevolen voor tips, maar zal niet tot plaatsing overgaan van:

Reacties die (impliciete) beschuldigingen of verdachtmakingen van misdrijven bevatten, zolang er (nog) geen gerechtelijke uitspraak is.

Reacties die de identiteit van verdachten onthullen. Evenmin van slachtoffers, zolang de redactie geen bevestiging van de politie heeft (en wij mogen aannemen dat de familie is ingelicht)

Over het al dan niet plaatsen van reacties wordt niet gecorrespondeerd.

Het IP-adres van de afzender van een reactie wordt automatisch opgeslagen in het redactioneel systeem. Het kan worden afgestaan aan derden in het kader van een strafrechtelijk (voor)onderzoek, namelijk als de redactie van mening is dat een groot maatschappelijk belang in het geding is. Ook daarover wordt niet gecorrespondeerd.

De Polenklachtensite van de PVV moet uit de lucht gehaald worden.